PRAVIDLA kola štěstí :)

Kolo štěstí

Moderátoři: Board Admin, Team Leader and Comunity Manager

PRAVIDLA kola štěstí :)

Příspěvekod ston007 » stř 06. úno 2013 22:01:26

Co to je Kolo štěstí ?
Kolo štěstí je téměř každodenní akce pro vás ve které můžete vyhrát skvělé výhry z oblasti hry Farmerama a výhry našeho fora. Můžete například vyhrát body ! Každé kolo štěstí vede nějaký moderátor.
Kdy bude kolo štěstí probíhat ?
Mělo by to být jednou do tří dní , ale občas se můžou objevit i prodlevy. Kdy budu mít kolo štěstí já se můžete dozvědět zde.
Jak se točí ?
Je to vždy o náhodě , připravíme pro vás několik výher a vy točíte. Vždy to bylo tak a vždy to tak bude - Napíšete do probíhajícího točení Točím a nějaké číslo vašeho výběru od 1 do 13ti a samozřejmě svůj nick do hry abychom věděli kam výhru poslat.
Co můžu vyhrát ?
Můžete vyhrát řemeslnické produkty z marmeládovny , pekárny , Spa manažera a květinářství a také naše speciální body !
Co jsou to body ?
Body jsou vaše score nebo peníze na foru. Dají se vyhrát právě v kole štěstí nebo v různých soutěžích na foru. Čím více bodů tím pro vás lépe , v bodovém obchodě si za ně můžete pořídit další skvělé výhry. Jako třeba : Velmi žádané medvědy , ostatní speciální výběhy , produkty a V.I.P. účet ! A co je nejlepší ? : body se dají získat i pouhým napsáním příspěvku do označeného tématu.
Vyhrál jsem další pokus. K čemu slouží ?
Pokud vytočíte další pokus , zvyšuje se vám šance na skvělé výhry. Při následujím kole štěstí si můžete tipnou 2 čísla namísto jednoho !
Do kdy jsou posílány výhry ?
Výhry jsou odesílány hned po ukončení kola štěstí nebo v následující době. Ideální je limit 24 hodin nebo 48 hodin. Do tolika hodin po ukončení lze výhry získat. Pokud výhra nepřijde ani po tomto limutu nahlaste hostujícímu kola štěstí ,který kolo štěstí v tu dobu měl do herní pošty. I moderátoři a Administrátoři jsou jen lidé a občas také zapomenou.
Můžu dopředu zjistit co jsem vytočil/a ?
Ne , točení je jen o náhodě. Zjistíte to až po ukončení točení.
Uživatelský avatar
ston007
Administrátor
 
Příspěvky: 106
Registrován: stř 06. úno 2013 15:34:04

Zpět na Kolo štěstí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron